, Blog

Černá kniha nelegálního hazardu

Publikaci Černá kniha nelegálního hazardu vydal Institut pro regulaci hazardních her, z.s., v březnu 2023. ISBN 978-80-11-02687-5.

Institut pro regilaci hazardních her (IPRH) o knize napsal:

  • "Publikace Černá kniha nelegálního hazardu, která je první komplexní českou studií svého druhu, ukazuje, že má problematika mnohem větší rozměry, než si řada odborníků dosud uvědomuje.
  • Cílem Černé knihy nelegálního hazardu je ukázat veřejnosti i odborníkům a příslušným regulačním orgánům, jak velký problém představuje nelegální hazard v České republice, jeho podoby, ale i příčiny a rizika. Dosud byly na české trhu dostupné pouze úzce zaměřené výzkumy či odhady správních orgánů. Černá kniha nelegálního hazardu ale na základě průzkumů, analýz a dalších dostupných dat mapuje celý trh, a to včetně kamenných provozoven a virtuálního prostředí."

Další část informace o knize si můžete přečíst na stránkách IPRH. Z těchto stránek je rovněž možné si Černou knihu nelegálního hazardu bezplatně stáhnout.


Stránky vlády ČR přechází na doménu vlada.gov.cz. Na novou doménu se přesouvá i stránka Rady vlády pro koordinaci politiky v oblasti závislostí. Více informací: VLADA.GOV.CZ

Zpráva o hazardním hraní v České republice 2023 je osmou zprávou o hazardním hraní v ČR. Najdete ji v Blogu: OTEVŘÍT ZPRÁVU